Szkolenia i certyfikaty CISCO

Unikalne połączenie szerokiej wiedzy i praktyki inżynierskiej.
Ucz się bezpośrednio od najlepszych wykładowców.

Nagrody dla instruktorów CISCO

Nasi instruktorzy poraz kolejny zostali wyróżnieni przez Cisco.

Jacek Szewczyk otrzymał nagrodę The Distinguished Instructor Award
jako jeden z trzydziestu najbardziej wpływowych instruktorów na całym świecie,
którzy edukują na najwyższym poziomie w wielu dziedzinach Cisco.
Jacek prowadzi szkolenia z Enterprise Networking, Service Provider i Collaboration.

Marcin Gorol otrzymał nagrodę Instructor Excellence Award w dziedzinie Security.

Dodam że naszemu trzeciemu instruktorowi też niczego nie brakuje.
Łukasz Daczkowski szkoli z technologii Enterprise Wireless.

Recertyfikacja CISCO

Biorąc udział w szkoleniach certyfikowanych Cisco w naszym ośrodku zbierasz punkty w programie Cisco Continuing Education.

Już dwa odbyte szkolenia uprawniają do przedłużenia certyfikacji na poziomie CCNP oraz CCIE.
Więcej szczegółów na stronie Cisco Continuing Education

Cisco Learning Credits

Kredyty szkoleniowe CLC wróciły do łask i znów możesz płacić za szkolenia u wybranych Partnerów Szkoleniowych. Zapłacisz również w naszym ośrodku.

Więcej szczegółów na stronie Cisco Learning Credits

najbliższe szkolenia

24.06.2024 - 28.06.2024

ENSDWI - Implementing Cisco SD-WAN Solutions


24.06.2024 - 28.06.2024

SISE - Implementing and Configuring Cisco Identity Services Engine


01.07.2024 - 05.07.2024

ENCOR - Implementing Cisco Enterprise Network Core Technologies


Zobacz wszystkie

najbliższe szkolenia

Zobacz wszystkie

Ogólne warunki realizacji szkoleń

§1. Rejestracja

 1. Wstępnego zgłoszenia na szkolenie można dokonać wypełniając formularz zgłoszenia na szkolenie on-line, drogą mailową lub telefonicznie. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza on-line, na adres mailowy uczestnika przychodzi formularz gotowy do wydrukowania. Wstępne zgłoszenie ważne jest 10 dni roboczych.
 2. Formularz należy uzupełnić o cenę, podpisać przez osobę upoważnioną do podejmowania zobowiązań finansowych w imieniu podmiotu zgłaszającego oraz odesłać skan drogą mailową na adres: szkolenia.warszawa@trecom.pl. Rejestracja na szkolenie prowadzona jest tylko na podstawie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia.
 3. Po otrzymaniu formularza,  Trecom wysyła do uczestnika informację o rezerwacji miejsca, lub w przypadku braku wolnych miejsc, o wpisaniu na listę rezerwową wraz z propozycjami alternatywnych terminów.
 4. Zgłoszenie na szkolenia można przesyłać do 15 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia. Po upływie tego terminu zgłoszenia można dokonać jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

§2. Płatność

 1. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej lub drogą mailową są kwotami netto.
 2. Płatności za szkolenie odbywać się będą na podstawie faktur VAT wystawianych po zakończeniu szkolenia.
 3. Trecom zastrzega sobie prawo żądania 100% przedpłaty za szkolenie. Przedpłata dokonywana będzie na podstawie faktury pro forma. Uregulowanie przedpłaty jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu.
 4. Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, jeden ciepły posiłek, poczęstunek w przerwach szkoleniowych (kawa, herbata, ciastka), certyfikat ukończenia kursu. W cenę kursu nie jest wliczony koszt egzaminu.
 5. Wszelkie koszty związane z dojazdem oraz zakwaterowaniem ponoszą uczestnicy zajęć.

§3. Zmiana terminu szkolenia i odwołanie szkolenia

 1. Trecom może odwołać zajęcia lub odmówić ich przeprowadzenia, w szczególności gdy jest to uzasadnione trudnościami organizacyjnymi, technicznymi lub brakiem wystarczającej liczby chętnych. O fakcie oraz przyczynach odwołania zajęć Trecom poinformuje uczestników w najkrótszym możliwym czasie, nie później nie 5 dni przez planowanym rozpoczęciem szkolenia.
 2. W przypadku odwołania zajęć przez Trecom uczestnikom zwracane są jedynie kwoty wpłacone przez nich na poczet udziału w odwoływanych  zajęciach.

§4. Rezygnacja ze szkolenia

 1. Uczestnik może zrezygnować z udziału w szkoleniu bez żadnych konsekwencji nie później niż do 21 dni przed planowanym jego rozpoczęciem. Rezygnację ze szkolenia należy przesłać droga mailową na adres: szkolenia@trecom.pl.
 2. Rezygnacja z udziału w szkoleniu w terminie krótszym niż 21 dni przed jego rozpoczęciem skutkuje obciążeniem w kwocie równoważnej 50% odpłatności za szkolenie.
 3. Rezygnacja z udziału w szkoleniu w terminie krótszym niż 7 dni przed jego rozpoczęciem skutkuje obciążeniem równoważnym pełnej odpłatności za szkolenie.