Szkolenia i certyfikaty CISCO

Unikalne połączenie szerokiej wiedzy i praktyki inżynierskiej.
Ucz się bezpośrednio od najlepszych wykładowców.

Test

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

najbliższe szkolenia

12.12.2022 - 16.12.2022

SCOR - Implementing and Operating Cisco Security Core Technologies


12.12.2022 - 16.12.2022

ENWLSI - Implementing Cisco Enterprise Wireless Networks


12.12.2022 - 16.12.2022

CCNA - Implementing and Administering Cisco Solutions


Zobacz wszystkie

najbliższe szkolenia

Zobacz wszystkie

Szkolenia

Obecnie trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwo handlowe, produkcyjne czy usługowe, które nie wspomagałoby się w swojej działalności nowoczesnymi technologiami teleinformatycznymi. Wszystkie urządzenia i aplikacje, które odpowiadają za prawidłową pracę całego systemu, zlokalizowane w serwerowni lub dedykowanym Data Center wymagają odpowiedniej konfiguracji i zarządzania.

Stąd też oferta grupy TRECOM w zakresie szkoleń CISCO. Poszerzają one wiedzę na temat rozwiązań sieciowych oraz umożliwiają przystąpienie do egzaminów, których celem jest potwierdzenie zdobytej na szkoleniu wiedzy i uzyskanie certyfikatu odpowiedniego poziomu: CCENT, CCNA, CCNP – specjalizowanych w Routing/Switching, Security, Service Provider, Collaboration, Wireless.

Od początku działalności naszego przedsiębiorstwa koncentrujemy się na profesjonalnym wsparciu klientów w zakresie technologii IT. Prawidłowa konfiguracja i zarządzanie urządzeniami sieciowymi jest kluczowa dla sukcesu i prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasz partner edukacyjny – firma CISCO jest jednym ze światowych liderów w szeroko rozumianej branży IT. Od wielu lat dostarcza na rynek najwyższej klasy urządzenia sieciowe i serwerowe, z których korzystają największe przedsiębiorstwa na całym świecie. Dlatego opracowane przez nich standardy i technologie w zakresie konfiguracji i zarządzania siecią teleinformatyczną, o których więcej można dowiedzieć się na oferowanych przez nas szkoleniach, z całą pewnością poszerzą Państwa wiedzę.

Szkolenia z oferty realizowane są w naszym Centrum Innowacji i Szkoleń w Warszawie oraz Poznaniu. Aktualny terminarz kursów jest dostępny w naszym kalendarium.