Szkolenia i certyfikaty CISCO

Unikalne połączenie szerokiej wiedzy i praktyki inżynierskiej.
Ucz się bezpośrednio od najlepszych wykładowców.

Recertyfikacja CISCO

Biorąc udział w szkoleniach certyfikowanych Cisco w naszym ośrodku zbierasz punkty w programie Cisco Continuing Education.

Już dwa odbyte szkolenia uprawniają do przedłużenia certyfikacji na poziomie CCNP oraz CCIE.
Więcej szczegółów na stronie Cisco Continuing Education

Cisco Learning Credits

Kredyty szkoleniowe CLC wróciły do łask i znów możesz płacić za szkolenia u wybranych Partnerów Szkoleniowych. Zapłacisz również w naszym ośrodku.

Więcej szczegółów na stronie Cisco Learning Credits

najbliższe szkolenia

03.04.2023 - 04.04.2023

SDWFND - Cisco SD-WAN Operation and Deployment


12.04.2023 - 14.04.2023

SDAFND - Understanding Cisco SDA Fundamentals


17.04.2023 - 21.04.2023

BGP - Configuring BGP on Cisco Routers


Zobacz wszystkie

najbliższe szkolenia

Zobacz wszystkie

Szkolenia

Obecnie trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwo handlowe, produkcyjne czy usługowe, które nie wspomagałoby się w swojej działalności nowoczesnymi technologiami teleinformatycznymi. Wszystkie urządzenia i aplikacje, które odpowiadają za prawidłową pracę całego systemu, zlokalizowane w serwerowni lub dedykowanym Data Center wymagają odpowiedniej konfiguracji i zarządzania.

Stąd też oferta grupy TRECOM w zakresie szkoleń CISCO. Poszerzają one wiedzę na temat rozwiązań sieciowych oraz umożliwiają przystąpienie do egzaminów, których celem jest potwierdzenie zdobytej na szkoleniu wiedzy i uzyskanie certyfikatu odpowiedniego poziomu: CCENT, CCNA, CCNP – specjalizowanych w Routing/Switching, Security, Service Provider, Collaboration, Wireless.

Od początku działalności naszego przedsiębiorstwa koncentrujemy się na profesjonalnym wsparciu klientów w zakresie technologii IT. Prawidłowa konfiguracja i zarządzanie urządzeniami sieciowymi jest kluczowa dla sukcesu i prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasz partner edukacyjny – firma CISCO jest jednym ze światowych liderów w szeroko rozumianej branży IT. Od wielu lat dostarcza na rynek najwyższej klasy urządzenia sieciowe i serwerowe, z których korzystają największe przedsiębiorstwa na całym świecie. Dlatego opracowane przez nich standardy i technologie w zakresie konfiguracji i zarządzania siecią teleinformatyczną, o których więcej można dowiedzieć się na oferowanych przez nas szkoleniach, z całą pewnością poszerzą Państwa wiedzę.

Szkolenia z oferty realizowane są w naszym Centrum Innowacji i Szkoleń w Warszawie oraz Poznaniu. Aktualny terminarz kursów jest dostępny w naszym kalendarium.